Новини культури. 5 грудня. У Москві покінчив життя самогубством Максим Калінін, який у дитинстві з блиском зіграв роль розумника Королькова в знаменитому фільмі «Пригоди Електроніка». 43-річний чоловік викинувся з вікна власної квартири.

43-річний Калінін вистрибнув з вікна

Після зоряної ролі в «Електроніку» Максим не заразився світом кіно – він обрав іншу професію, зайнявшись фінансами та цінними паперами. Крім «Пригод Електроніка» Максим знімався тільки один раз – у серіалі «Кінь білий» в 1993 році. Калінін був цілком успішним фахівцем фондового ринку, був членом ради директорів асоціації «ПАРТАД».

Тіло 43-річного чоловіка знайшли ввечері 1 грудня біля будинку на бульварі Строгінском, де проживав Максим. Пізніше співробітники поліції з’ясували, що Калінін вистрибнув з вікна своєї квартири на п’ятому поверсі.

Максим блискавично зіграв розумника Королькова у "Пригодах Електроніка"

Оглянувши квартиру покійного, в одній з кімнат поліцейські знайшли передсмертну записку, в якій Калінін просив нікого не звинувачувати в його смерті. Зараз з’ясовується, що могло штовхнути Максима на самогубство. Дружина і рідні покійного не вірять в те, що він міг піти на суїцид. Друзі та колеги Калініна теж нічого підозрілого у поведінці за кілька годин до трагедії не помітили.

Він не отримав за життя державних нагород чи пихатих титулів, головним призом по життю йому стала його родина, величезна кількість друзів і просто людей, які його поважають.

Максима Калініна поховають 5 грудня на Митинському кладовищі столиці.

Джерело Экспресс газета 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.