Новини технологій. 8 грудня. Згідно з результатами опитування, близько 2,8% респондентів регулярно перевіряють свої сторінки в соціальних мережах під час самих інтимних моментів, починаючи від відвідування туалету і закінчуючи… сексом.

Без соцмереж люди навіть до туалету сходити не можуть

64% коханців, що відволікаються на соціальні мережі під час сексу – чоловіки. Проте жінки теж не позбавлені зайвої прихильності до своїх сторінок. Як показують дослідження, проведеного австралійською маркетинговою компанією, величезна кількість жінок згодні пожертвувати сексом заради  Facebook . А третина з усіх опитаних воліють побавитися зі своїм смартфоном, а не з подружкою або дружком.

Приблизно 3% австралійців зізналися, що перевіряють свої сторінки в соціальних мережах на роботі, а 20% – в туалеті. Найчастіше люди «висять» в мережах під час перегляду телевізора і на канікулах, а також у ліжку, під час їжі і під час шопінгу. Близько чверті респондентів користуються соціальними мережами для контактів, пов’язаних з роботою, п’ята частина заходять в мережі, щоб стежити за новинами своїх улюблених брендів, а жінки 20-39 років дуже часто «підсідають» на якийсь певний бренд завдяки соціальним мережам.

Половина респондентів користуються соціальними мережами, щоб поговорити про нову покупку, а чверть користувалися їх послугами, щоб зв’язатися з працівниками обслуговування різних компаній і отримати від них консультацію чи допомогу. Лише 4,9% респондентів визнають, що у них є залежність від соціальних мереж, при тому, що третина опитаних відвідують свої сторінки не менше 2 разів на день, а половина роблять це за допомогою смартфонів і інших портативних пристроїв. Після Facebook найпопулярнішою мережею є YouTube.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.