Новини здоров’я. 15 грудня. Життя без сигарет здається курцям сумним і похмурим.

Робота підтвердила, що відмова від куріння покращує якість життя

Але, як показують дослідження, ті, кому вдалося кинути палити, відчувають себе здоровішими і щасливішими вже через рік і після останньої сигарети.

Вчені з університету Вісконсін, США, оцінювали різні аспекти життя у 1504 курців, які брали участь в програмі по відмові від куріння. Дослідників цікавило, як після відмови від нікотину змінюються якість життя, здоров’я, погляд на життя, робота, відпочинок, творчість, любов, дружба, стосунки з дітьми, родичами, сусідами і суспільством в цілому.

Незважаючи на те, що курці дуже бояться, що без сигарет якість їхнього життя значно погіршиться, насправді цього не відбувається. Навпаки, вчені відзначили значні поліпшення в багатьох аспектах їхнього життя. Особливо це стосується загальної задоволеності життям, здоров’я і позитивних емоцій.

«Ця робота підтвердила, що відмова від куріння покращує якість життя. Палії ​​вважають, що разом з сигаретами втратять задоволення, спосіб розслабитися, а також що у них порушиться звичний уклад життя і стосунки з оточуючими. Ми вважаємо, що ті, хто кинув палити, в кінцевому підсумку стають щасливішими, ніж раніше», – роблять висновок вчені.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.