Новини світу. 14 грудня. Учасник вже чотирьох президентських кампаній, лідер ЛДПР знову висунув свою кандидатуру.

Володимир Жириновський
Жириновський хоче бути президентом Росії

Вчора, 13 грудня, на з’їзді своєї партії лідер ЛДПР Володимир Жириновський розповів про те, яким, на його думку, має бути ідеальний кандидат у президенти Росії.

“Треба знати все – економіку, географію, мови, релігію, історію, філософію, всі революції, пройти через все – в армії відслужити треба, у в’язниці посидіти треба, вміти виступати треба, кому треба – глотку закрити, кого треба розворушити”, – вважає Жириновський.

Учасник вже чотирьох президентських кампаній, лідер ЛДПР знову висунув свою кандидатуру. Передвиборну кампанію ліберал-демократи мають намір будувати на темі боротьби зі злочинністю. За опитуваннями, вона найбільше хвилює населення Росії, повідомляє НТВ.

У самого лідера ЛДПР, якщо вірити його зізнанням, є “тюремний” досвід. Під час студентської практики у Туреччині, він провів кілька днів у СІЗО, проте потім суд звинувачення зняв.

“Ви не повірите, але я сидів у в’язниці. Через Маркса, цього біса бородатого. Я проходив практику перекладачем в Туреччині, жив у провінційному містечку. Був там відділ таємної поліції. Начальник його пропрацював 30 років, і за весь час жодного шпигуна. А тут перед самою пенсією поталанило – два іноземці в місті з’явилися. Я і інженер, теж росіянин. Він увесь час спостерігав за мною. І вистежив. Я з чистою душею подарував туркам значки із зображенням Пушкіна, купив їх в аеропорту Шереметьєво. Він, балда, прийняв Пушкіна в бакенбардах за молодого Маркса і вирішив, що я займаюся політичною пропагандою”, – розповів Жириновський.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.