Новини науки. 18 грудня. Ви все ще чекаєте на свого принца на білому коні? Можливо, ваш чоловік – це найкраще, що у вас коли-небудь буде!

Одна з якостей ідеального чоловіка - любов до дітей

Як показують дослідження, більшість жінок вважають, що їхні партнери ідеальні лише на 69%, і жодна з них не задоволена тим, що має, на всі 100%.

Згідно з опитуванням за участю 2 000 жінок, найголовніше в ідеального чоловіка – це хороший характер, почуття гумору і приваблива зовнішність. При цьому жодна з жінок не вважає, що її чоловік або партнер є ідеальним за всіма параметрами. Основні претензії до чоловіків – це небажання розумітися з її сім’єю і друзями, неохайність, невміння робити кілька справ одночасно і лінь.

«Напевно, жінки досить реалістично оцінюють своїх коханих. Хоча вони можуть закрити очі на ряд дефектів, деякі з них дратуватимуть їх завжди», – відзначають дослідники.

Серед найістотніших недоліків чоловіків можна відзначити наступні: він не ладнає з її сім’єю, він користується її зубною щіткою, не миє за собою унітаз, ненавидить її друзів, він не граєть з дітьми, ледачий, не голиться, всюди залишає свої нігті, водить автомобіль , як хлопчисько, неохайний і мамин синок, він ходить у туалет, не закриваючи двері, кидає брудний одяг на підлогу, критикує її водійські навички, не любить собак, пукає і відригується, не допомагає їй мити посуд і готувати і занадто часто дивиться спортивні змагання.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.