Новини здоров’я. 17 грудня. Проста хірургічна операція з підтяжки обличчя від зморшок стала фатальною для 54-річної мешканки Москви.

Пластична хірургія призвела до смерті пацієнтки

Причину смерті Олени Токарєвої з’ясовують лікарі.

Бухгалтер Олена Токарєва, звернувшись в клініку “Хірургія Краси”, щоб зробити підтяжку обличчя та шиї, навіть не здогадувалася, що наступний після операції ранок стане останнім в її житті.

“Пацієнтка перед тим, як лягти на стіл хірурга, пройшла ретельне обстеження”, – розповіли поліцейським співробітники салону краси. – “Ніяких паталогій виявлено не було”.

Пластична операція була призначена на ранок п’ятниці. Пацієнтку засипили: використовувався комбінований наркоз, газові препарати.

“Операція тривала з 9 до 16 години”, – наводять оперативники слова головного лікаря клініки Леоніда Павлюченко. – Потім Олена Юріївна пролежала 7 годин на нашому стаціонарі.

За словами лікарів, стан їх пацієнтки був нормальним. Вона поїла, попила. Блювоту і нудоту, які були в ці години в Олени Токарєвої, медики називають нормальним явищем для післяопераційного періоду.

“О сьомій вечора сестра ввели жінці знеболювальне: 1 мілілітр кетанола внутрішньом’язово”, – продовжує зачитувати хронометраж останніх годин життя Олени Токарєвої головний лікар “Хірургії Краси”. – “О восьмій повторили, на цей раз – 50 міліграм трамала”.

Ночувати в клініці Олена Юріївна не захотіла, і о 23 годині по півночі зі схвалення лікаря вона вирушила додому.

Але вже о четвертій ранку жінка знову з’явилася в клініці.

“До мене прийшла медсестра і сказала: “Пацієнтка повернулася. Скаржиться на сильний біль”, – продовжує розповідь Леонід Павлюченко. – “Я вийшов до Олени Юріївни. Виявилося, що їй сильно давила пов’язка”.

Головний лікар зняв бинти та оглянув жінку. Гематом на обличчі він у неї не побачив, тиск теж виявився в нормі, а тому й приводів припускати назріваючу біду у лікарів не знайшлося.

Леонід Павлюченко заново перев’язав жінку, тільки бинти накладав вже не настільки щільно, щоб пов’язка не давила.

Олена Юріївна сказала, що болі пройшли, і попросилася в туалет, – кажуть співробітники клініки. – Через дві хвилини ми знайшли її там мертвою”.

Заходи екстреної реанімації, на жаль, позитивного результату не дали: серце жінки так і не забилося. На думку лікарів, саме воно її і підвело.

“Точна причина смерті ще не встановлена, але імовірно можна говорити про гостру серцевої недостатність”.

У клініці “Хірургія Краси” працюють поліцейські і слідчі. Їм належить вирішити питання про порушення кримінальної справи.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.