Новини технологій. 29 грудня. Звістку про те, що в Аргентині на законодавчому рівні було прийнято рішення заборонити продаж смартфона від Apple, підхопили ЗМІ різних країн.

Жарт про заборону продажу iPhone вдався

Відомий постачальник новин від Apple сайт AppleInsider.com 28 грудня повідомив, що уряд Аргентини прийняв рішення заблокувати в країні продажі iPhone з метою зміцнити економіку. До чорного списку також потрапив апарат BlackBerry канадської компанії RIM. Компаніям-виробникам висунули вимогу побудувати на території країни заводи, після чого заборону обіцяли зняти.

Варто відзначити, що 28 грудня (“El Día de los Santos Inocentes”) в іспаномовних країнах є аналогом дня сміху (“день дурня”), який у багатьох країнах традиційно відзначається першого квітня. Про непорозуміння написав сайт TNW, уточнивши, що з AppleInsider новина вже вилучена.

Містифікація пройшла настільки успішно, оскільки має під собою всі підстави. Останнім часом Аргентина нарощує протекціоністські заходи, щоб зміцнити місцевий ринок. Під тимчасові заборони на ввезення потрапляли французькі сири, iPhone, комп’ютери від Apple і ляльки Barbie. Показовий випадок, коли на митниці була затримана поставка в мільйон книг. Місцевих видавців змусили друкувати ці книги самостійно. Не виключено, що уряд Аргентини втілить в життя “жарт про iPhone”.

За матеріалами Руформатор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.