Новини медицини. 29 грудня. Зелений чай не тільки не сприяє додатку зайвих кілограм в різних частинах тіла, а й, навпаки, допомагає позбутися від них, привести фігуру в норму і додати сил організму.

Зелений чай допомагає схуднути

Унікальну властивість чаю відкрив дієтолог, який займався вивченням зеленого чаю. В ході дослідження він виявив, що в складі молекули зеленого чаю присутні особливі з’єднання, що блокують процес накопичення жиру в організмі. Своїм відкриттям він ще раз підтвердив виняткові властивості зеленого чаю і його безпеку для фігури.

Наочний приклад позитивного впливу зеленого чаю на організм він продемонстрував в досвіді на мишах – протягом кількох тижнів він годував дві групи мишей однаковими поживними та ситними продуктами, однак, в корм до однієї з груп він додавав хімічну сполуку, які виявив в зеленому чаї. В кінці експерименту однакові за розміром і масою миші стали помітно відрізнятися – група, яка не отримувала додаткової речовини виглядала більш вгодованою, ніж їх побратими.

Після демонстрації цього досвіду в науковому співтоваристві не залишилося тих, хто сумнівався б в користі зеленого чаю.

Чим корисний зелений чай і як він допомагає позбавитися від зайвих кілограм?

Безумовно, це відкриття не дозволяє говорити про схуднення без дієт, лише за допомогою зеленого чаю. Зелений чай – це помічник у боротьбі із зайвими кілограмами.

Корисні властивості цього напою:

Очищення організму (володіючи безліччю активних речовин, зелений чай прекрасно виводить токсини і шлаки, що допомагає скинути зайву вагу та активізувати обмін речовин).

Нормалізація роботи шлунково-кишкового тракту (добре функціонування внутрішніх органів – запорука правильного травлення і відмінної засвоюваності корисних речовин, а це, в свою чергу, не дозволить організму відкладати зайві жири).

Антистресова дія (аромат зеленого чаю заспокоює і дарує гарний настрій). Корисні речовини в складі чаю, сприятливо впливають на шкіру. Крім того, зелений чай – це чемпіон за вмістом антиоксидантів (антиоксиданти необхідні організму для зміцнення імунітету та боротьби зі старінням).

Як відомо, все добре в міру, тому пити тільки зелений чай фахівці не рекомендують, по-перше, це велике навантаження на нирки та інші внутрішні органи, а, по-друге, літри зеленого чаю в день швидко набриднуть і з улюбленого напою, зелений чай перетворитися на той, який пити не хочеться.

Достатньо кілька чашок на день і організм отримає всі корисні властивості зеленого чаю в необхідному обсязі, в решту часу ж дня, рекомендують пити корисну воду.

За матеріалами “Медичний центр НоуХауМед”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.