Новини спорту. 21 грудня. Анатолій Заяєв вважає, що визначальним фактором роботи тренера повинен бути його внесок у розвиток збірної України.

Анатолій Заяєв виступив проти Маркевича

Заслужений тренер України Анатолій Заяєв назвав найкращим тренером України керманича національної збірної – Олега Блохіна.

“Для мене особисто, хоча я і не наполягаю на своїй правоті, тренером № 1 України є Олег Блохін. Вважаю, що це був геніальний футболіст, а тепер він – сильний тренер”, – зазначив Заяєв.

Крім того, він не погодився з вибором керманича “Металіста” Мирона Маркевича переможцем у номінації “Найкращий тренер України” газети “Український футбол”.

“Спробую пояснити свою позицію. По-моєму, визначальним фактором роботи тренера повинен бути його внесок у розвиток національної збірної. Скількох гравців для неї підготував Мирон Маркевич? Двох – Марко Девіча і Едмара. І все. А якщо поставити питання більш жорстко: скільки “справжніх” українців він підготував? Нікого…

Мирон Богданович, звичайно, тренер високого класу, його “Металіст” іноді показує фантастичну гру. Але річ у тім, що “іноді”. Та ще з таким підбором футболістів.

За Маркевича я проголосую тоді, коли у складі першої збірної будуть грати 5-6 представників Харкова“, – підсумував Заяєв.

За матеріалами ТСН

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.