Новини України. 15 грудня. Акціонери Nemiroff не можуть перенести виробництво в іншу країну або заблокувати роботу компанії.

Олександр Глусь пояснив своє бачення конфлікту в Nemiroff

Про це сказав президент компанії Олександр Глусь, коментуючи заяву своїх партнерів у бізнесі.

Нагадаємо, в компані Nemiroff заговорили про перенесення виробництва в інші країни

За його словами, інформація про перенесення виробництва є безпідставною.

9 грудня у Відні відбулася Рада директорів компанії Nemiroff, низка питань порядку денного якого стосувався господарської діяльності компанії, яка переживає зараз труднощі у своїй роботі, йдеться в повідомленні компанії.

Однак деякі питання, винесені на порядок денний, не відносились до компетенції Ради директорів згідно внутрішніх документів Холдингу, що регламентують діяльність цього управлінського органу. Крім того, вони вступали в конфлікт з чинними заборонами низки європейських судів щодо частини акціонерів компанії. Відповідно рішення з таких питань не були прийняті.

До них відносяться і пропозиції щодо можливості реєстрації компанії в США, блокування роботи основного підприємства в Україні та ін. Вищевказані питання належать виключно до компетенції Зборів Акціонерів і рішення у частині з них приймаються виключно одностайно, тобто 100% голосів.

“Взявши участь в роботі Ради директорів, я до останнього був впевнений, що нам вдасться перевести існуючі проблеми в конструктивне русло і прийняти ряд рішень, які сприяють нормалізації роботи компанії. Адже ситуація для компанії сьогодні дійсно дуже непроста. Фактично напередодні традиційного “високого” сезону нам не вдається повною мірою забезпечити попит на нашу продукцію через блокувань частиною акціонерів. Проте, мої надії, на жаль, виправдані не були, оскільки в учасників Ради спочатку не було настрою на конструктив. Починаючи з того, що було докладено всіх зусиль для неможливості представникам власника блокуючого пакету Холдингу (25,04% акцій) ознайомитися з документами, які виносилися на розгляд Ради директорів і закінчуючи тим, що пропонуються до розгляду питання не тільки не сприяли вирішенню ситуації, але навпаки, погіршували її, що є прямим порушенням Угоди акціонерів“, – сказав Олекснадр Глусь.

Зокрема він зазначив, що чинна Угода акціонерів компанії Nemiroff регулюється британським правом. Отже, частина з таких особливо важливих рішень, як зміна капіталу компанії, зміна юрисдикції компанії, зміна статуту компанії, розпорядження інтелектуальною власністю приймаються виключно одностайно, тобто 100% голосів.

Згідно даної Угоди, частина власників не може заблокувати роботу основного підприємства ні в Україні, ні на інших ринках, а також перемістити основну компанію в Америку або іншу країну.

Тому, на думку Глуся, розцінювати заяви про перенесення виробництва, блокування роботи підприємства в Україну і т.д, інакше як безпідставні, спекулятивні і спрямовані на подальше поглиблення негативних наслідків для компанії, не можна.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.