Новини світу. 5 грудня. Інцидент стався приблизно в 65 кілометрах від міста Ном на півострові Сьюард.

Головне у критичній ситуації - опанувати себе

За словами 52-річного Кліфтона Вайан, коли він застряг на дорозі, у нього не було з собою ніяких теплих речей та їжі, хоча зазвичай він бере з собою в поїздки все необхідне на випадок непередбачених ситуацій. Але в той день американець навіть одягнений був занадто легко для сталої погоди.

Вайан розповів, що якийсь час він мав намір вибратися зі снігового замету, але незабаром зрозумів, що це неможливо.

Так як у нього не було з собою їжі, він незабаром відчув слабкість і ближче до кінця свого сніжного ув’язнення навіть галюцинації. Щоб протриматися до прибуття рятувальників, американець харчувався замерзлим пивом, яке знайшлося в машині.

Чоловік розповів, що розкривав банки і їв пивний лід так, ніби це була консервована їжа. Крім пива Вайан також їв сніг.

Під час бурану сім’я Вайан, що проживає в Номі, була у від’їзді, тому ніхто не шукав його. На ранок, коли він не вийшов на роботу, керівник жителя Аляски занепокоївся про нього.

“Він дуже пунктуальний співробітник”, – зазначив бос Вайан. У результаті незабаром була організована пошукова операція, і Вайан знайшли в снігу.

Коли американця врятували, він зізнався, що з голодом він справився, а ось боротьба з постійним холодом давалася йому важче.

“Я спав коли міг, але при цьому розумів, що міг би і не прокинутися”, – зізнався Вайан.

Поки Кліфтон Вайан сидів в машині в снігу, він встиг втратити близько семи кілограмів.

Температура в дні, коли житель Аляски потрапив у полон, досягала позначки від мінус 12 до мінус 17 градусів за Цельсієм. У загальній складності Вайан провів в снігу 60 годин.

Джерело Lenta.ru 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.