Новини світу. 8 грудня. Адміністратори соцмережі Вконтакте відмовилися блокувати групи людей, незгодних з діями влади Росії.

Дуров відмовився блокувати опозиційні групи

Федеральна Служба Безпеки Росії вимагала від адміністрації Вконтакте блокувати опозиційні групи, які поширились в соціальній мережі після виборів 4 грудня в Росії.

Про це дізнався один з авторів таких груп. Через обмеження, які є стандартними для всіх груп, він зіткнувся з тим, що спільнота виявилася заблокованою після дуже швидкого зростання кількості публікацій та постів на стіні. Вконтакте має обмеження на кількість таких постів з метою уникнути поширення спаму.

Як пише блогер, спочатку він подумав, що група видалена цілеспрямовано. Проте за кілька хвилин йому відписав засновник Вконтакте Павло Дуров, який повідомив подробиці цієї ситуації. Адміністрація соцмережі за короткий час змінила алгоритми своєї роботи, і групи з такою відвідуваністю знову розблокувалися.

За його словами, ФСБ вимагає блокувати такі групи, проте Вконтакте не має наміру цього робити.

“Не знаю, чим це може закінчитись для нас, але ми стоїмо на своєму”, – пише Дуров.

Він уточнив, що Вконтакте – 100% аполітична компанія, і її не хвилює ні опозиція, ні влада. Проте блокувати будуть лише ті групи, які закликали до прямого насильства (наприклад, Смерть Пупкіну).

Нагадаємо, в соціальних мережах почали гуртуватися люди, незгодні з діями російської влади, для того, щоб організувати масштабну акцію протесту в суботу.

За матеріалами Watcher

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.