Новини політики. 8 грудня. Оприлюднено також зарплати першого віце-прем’єр-міністра і віце-прем’єр-міністрів.

Заробітна плата прем'єр-міністра України Миколи Азаровастановить 27,5 тис. грн на місяць

Заробітна плата прем’єр-міністра України Миколи Азарова з урахуванням посадових окладів, надбавок, доплат і обов’язкових утримань становить 27,5 тис. грн на місяць. Перший віце-прем’єр і віце-прем’єри отримують трохи менше.

Цифри зарлпат вищих чиновників стали відомі з відповіді директора департаменту інформації та комунікацій з громадськістю секретаріату Кабінету міністрів України (КМУ) Дмитра Андрєєва у своїй відповіді на інформаційний запит UBR.

«Згідно з постановами Кабінету міністрів України від 30 червня 2005 № 510 «Про оплату праці керівних працівників державних органів» і від 13 грудня 1999 № 2288 «Про впорядкування умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» заробітна плата прем’єр-міністра України, першого віце-прем’єр-міністра і віце-прем’єр-міністрів України в 2010-2011 роках з урахуванням посадових окладів, надбавок, доплат і т.д. та обов’язкових утримань становить відповідно 27,5 тис. гривень, 21,1 тис. гривень і 19,7 тис. гривень», – йдеться в повідомленні.

За інформацією секретаріату КМУ, протягом 2010 і 2011 років Микола Азаров матеріальної допомоги не отримував.

Також у секретаріаті уточнили, що в проекті державного бюджету на 2012 рік розмір заробітної плати прем’єр-міністра України передбачений на рівні попередніх років.

Нагадаємо, з 1 грудня в Україні мінімальна заробітна плата становить 1004 гривні, мінімальна пенсія – 800 гривень, а розмір прожиткового мінімуму – 953 гривні.

За матеріалами Фокус

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.