Новини України. 18 грудня. Сьогодні в нижніх течіях річок Боржава, Латориця, Ріка, Тересва, Теребля, Уж очікується поступовий підйом рівня води з можливим виходом на заплаву.

річка
Річки Закарпаття можуть вийти з берегів

У МНС зазначили, що 16-17 грудня на території Закарпатської області внаслідок сильних дощів (місцями дуже сильних) у верхів’ях річок спостерігалося підвищення рівнів води на 0,5-1,2 м.

Внаслідок підвищення води в місцевих потоках підтоплено присадибні ділянки на територіях Іршавського та Перечинського районів.

З метою запобігання виходу з ладу насосного обладнання тимчасово припинено водопостачання в м. Перечин (близько 1000 абонентів).

На місцях подій для проведення невідкладних аварійно-рятувальних робіт цілодобово працюють підрозділи МНС, водогосподарські організації області, бригади обленерго, служби автомобільних доріг, бригади житлово-комунальних господарств.

Для забезпечення реагування на випадок погіршення паводкової ситуації на території Закарпатської області в готовність приведені додаткові сили та засоби Головних управлінь (Управлінь) у Волинській, Івано-Франківській, Львівській і Тернопільській області.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.