Новини світу. 7 грудня. Низка міжнародних ЗМІ стверджують, що Штати почнуть урізати обсяги фінансової підтримки країн, в яких кривдять людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією.

геї, гомосексуалісти
США каратимуть країни за порушення прав геїв

Як повідомляють деякі західні ЗМІ, в американські посольства розіслали директиви, які наказують “негайно реагувати” на всі випадки порушення прав геїв, лесбіянок, бісексуалів і трансгендерів в тій чи іншій країні. США також створюють фонд допомоги – статутний капітал, щоправда, невеликий.

Зокрема, за інформацією держсекретаря США Хіларі Клінтон, коли ці люди піддаються насильству, коли їх б’ють через їх орієнтацію чи за те, що вони виглядають не так, як прийнято в суспільстві – це порушення прав людини. Коли уряду законодавчо робить їх злочинцями, коли їх змушують проходити гормонотерапію, щоб відповідати “своїй” статі, коли лунають заклики про розправу над ними – все це порушення прав людини.

Впливова в усьому світі американка нагадала, що Загальна декларація прав людини, прийнята ООН в 1948 році, дозволила в більшості випадків зжити багато соціальних архетипів, наприклад, расову та статеву дискримінацію. Тепер, за її словами, настав час боротися з дискримінацією представників ЛГБТ-спільноти, про які 60 років тому навіть не думали.

За її словами, деякі вважають, що права людини на гомосексуалістів не поширюються. Так от, права людини для всіх однакові. Вона повідомила, що президент Барак Обама вже погодив реалізацію стратегії, спрямованої на захист членів ЛГБТ-спільноти в усьому світі. Відповідні директиви вже розіслані по всіх урядових апаратів і дипломатичним представництвам США за кордоном.

Клінтон нагадала, що всі зарубіжні урядові агентства повинні активно боротися проти юридичного переслідування представників ЛГБТ-спільноти. І негайно і жорстко відповідали на всі факти дискримінації.

Джерело facenews.ua 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.