Новини України. 7 грудня. Любителів сексу з неповнолітніми треба відправляти на громадські роботи або садити за грати до 3 років, а малолітніх повій примусово реабілітувати.

Гвалтівників каратимуть у кілька способів

Про це йдеться в законопроекті № 9540 «Про внесення змін до деяких законів України щодо протидії дитячій проституції», зареєстрованому на цьому тижні у Верховній Раді, повідомляє Цензор.НЕТ.

У даному законопроекті пропонується ввести адміністративну і кримінальну відповідальність «тих осіб, які отримують сексуальні послуги від дітей, втягнутих у проституцію», а «потерпілих від сексуальної експлуатації зобов’язувати до проведення соціальної реабілітації».

Так, за секс з неповнолітніми, «розбещувача» пропонується карати сумою, еквівалентною 100 неоподатковуваних податками мінімумів (1700 грн.) Або ж 120-ти вартовими виправними громадськими роботами. Так само передбачена така міра покарання як арешт до трьох місяців або обмеження свободи строком до трьох років. За примус вступ в сексуальний зв’язок з дитиною до 14 років депутати пропонують «садити» на 5 років.

Що ж до потерпілої сторони, в документі підкреслюється, що в обов’язковому порядку їй необхідно пройти курс соціальної реабілітації, а держава повинна «організовувати, забезпечувати і контролювати проходження соціальної реабілітації». Після проходження дитиною програми психологічної підтримки, депутати пропонують спрямовувати всіх нужденних на отримання професійної освіти або участь в освітніх програмах чи курсах.

Як вважають розробники проекту, внесення змін має вдосконалити кримінальне законодавство та привести у відповідність до міжнародних норм у сфері протидії дитячій проституції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.