Новини України. 2 грудня. Кабмін відхрестився від податку на безпритульних тварин.

Безпритульних собак утримуватимуть коштами держави

У МінЖКГ заперечили інформації про плани Кабміну ввести податок для отримання коштів на утримання притулків для бродячих тварин.

За заявою міністерства, інформація про такі плани з’явилася в ЗМІ зі слів глави відомства Анатолія Близнюка, проте “це неправда і вирвана з контексту фраза міністра”, повідомили у відомстві, пише Сегодня.

Близнюк сказав: “Потрібні гроші, яких немає. Так що, може, введемо податок для утримання бродячих собак і котів?”. Це було риторичне питання. Такий податок не планується”, – заявили в МінЖКГ.

Для порівняння, за даними ЗМІ, Близнюк сказав наступне: “Я зараз читаю: деякі кажуть, що не треба нам Євро-2012, бо у нас багато безпритульних тварин. Давайте ми теж, сказавши “А” і “Б”, говорити алфавіт до кінця. Всі кажуть: чи розуміє уряд цю проблему? Давайте не просто балакати, а реально працювати. Якщо ми громаді сказали, що у нас є проблема із собаками, то не треба їх просто жаліти або вбивати. Не треба казати, що ними має займатися хтось згори. Давайте введемо такий податок, за рахунок якого будуватимемо притулки”, – сказав міністр.

За його словами, слід визначити необхідну кількість тварин та притулків, у яких проводитимуть стерилізацію, а після цього розділити суму коштів на всіх жителів України.

Як повідомлялось, щодня близько десяти українців стають жертвами нападів безпритульних собак.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.