Новини України. 22 грудня. «Особистістю року» за версією журналу «Кореспондент» стала колишній прем’єр Юлія Тимошенко.

Тимошенко стала «Особистістю року»

Своє рішення редакція видання оприлюднила сьогодні.

«Зазвичай «особистостями» за версією нашого видання ставали люди, які визначали події в країні. Цього ж року ми вирішили, що особистістю року буде Юлія Тимошенко. Вперше людина стає «Особистістю року» не завдяки, а всупереч своїм зусиллям», – зазначив головний редактор журналу Віталій Сич.

Загалом, пояснюючи свій вибір, у редакції зазначили, що «складно уявити собі іншу людину, події навколо якої так вплинули на життя країни в 2011 році». На думку журналу, арешт Тимошенко перевів Президента Януковича і його оточення на інший рівень, змінив зовнішню політику України і реанімував саму лідера опозиції в очах виборців.

Видання також визначило ще дев’ять осіб, які протягом року, на думку видання, мали найбільший вплив на життя України, а також десять осіб, які вплинули на ситуацію в усьому світі. Президент України Віктор Янукович здобув перемогу у номінації «Господар року». «Покупцями року» стали бізнесмени Дмитро Фірташ і Рінат Ахметов. Дочки покійного кримського прем’єра Василя Джарти потрапили у рейтинг як втілення «надзвичайного кар’єрного росту юних і близьких до влади чиновників». Антигероєм року став Роман Ландик в номінації «Мажор року». «Ландик потрапив до списку як символ безкарності можновладців», – зазначило видання.

Минулого року «Особистістю року» за версією «Кореспондента» став Віктор Янукович – «за безпрецедентну консолідацію влади».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.