Новини України. 15 грудня. Надії на справедливий розгляд справи Юлії Тимошенко в апеляційному суді не залишилося.

Євгенія: надії на справедливий розгляд справи в апеляційному суді немає

Про це сказала Євгенія Тимошенко під час пленарного засідання Комітету Регіонів Європейського Союзу, яке відбулося у середу в Брюсселі.

Під час засідання Президент Комітету Регіонів ЄС Мерседес Брессо висловила свою підтримку Юлії Тимошенко та наголосила, що Комітет Регіонів пильно слідкує за політично-вмотивованими процесам української влади на чолі з президентом Віктором Януковичем над представниками опозиції, інформує прес-служба “Батьківщини”.

“Ми підтримуємо Юлію Тимошенко та наголошуємо, що усі розслідування та судові процеси проти представників опозиції повинні відбуватися тільки за дотримання верховенства права та прав людини”, – заявила Мерседес Брессо.

В рамках візиту до Брюсселю 14-15 грудня, який відбувається на запрошення Президента Комітету Регіонів ЄС, Євгенія Тимошенко взяла участь у засіданні робочої групи Європейської народної партії Комітету Регіонів ЄС.

Вона поінформувала учасників про перебіг процесу проти її матері, розгляд її апеляції, судове засіданні в камері Юлії Тимошенко та стан її здоров’я.

“Репресії проти моєї матері та інших членів опозиції продовжуються. Відбувається кричуще порушення прав людини. Для того, щоб знищити свого головного політичного конкурента, режим вже проводить судові засідання в камері, коли моя мати хвора лежить у ліжку і не може встати”, – сказала Євгенія Тимошенко.

“Надії на справедливий розгляд її справи в апеляційному суді не залишилося”, – додала вона.

Також донька Юлії Тимошенко зустрілася з Німецькою делегацією в Комітеті Регіонів ЄС, яка є найбільшою національною делегацією в Комітеті, де також відбулася дискусія щодо України.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.