Новини україни. 20 грудня. Як відзначили в суді – зважаючи на серйозність і чутливісті висунутих звинувачень проти екс-прем’єра.

Європейський суд невідкладно розглядає справу Тимошенко

Європейський cуд з прав людини (ЄСПЛ) 14 грудня 2011 року прийняв рішення невідкладно розглянути скаргу екс-прем’єр-міністра Юлії Тимошенко на її утримання під вартою, повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

“Суд прийняв рішення надати пріоритет 1 зверненням” Тимошенко проти України (скарга N49872/11) “зважаючи на серйозність і чутливісті висунутих звинувачень”, – говориться в прес-релізі суду, оприлюдненому в понеділок.

У документі зазначається, що скарга українського екс-прем’єра надійшла до суду 10 серпня нинішнього року.

“Вона стверджує, зокрема: що її кримінальне переслідування і затримання були політично мотивовані; що не було юридичного обгрунтування законності її утримання в Київському СІЗО номер 13, і, що умови її утримання незадовільні, не надається необхідна при її численних проблемах зі здоров’ям медична допомога. Вона посилається головним чином на статті 3 (заборона тортур), 5 (право на свободу та особисту недоторканність) і 18 (межі використання обмежень щодо прав) Європейській конвенції з прав людини”, – відзначають в ЄСПЛ.

При цьому в прес-релізі наголошується, що український уряд було повідомлено про надходження до ЄСПЛ відповідної скарги, при цьому йому було викладено прохання взяти це питання на контроль.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.