Новини політики. 7 грудня. Сьогодні у місті Марсель (Франція) відбудеться Конгрес Європейської народної партії, в рамках якого перед лідерами ЄС виступить Євгенія Карр, донька лідера опозиції Юлії Тимошенко.

Для Тимошенко в Європі поставлять стілець з фото

Під час Конгресу для Юлії Тимошенко, яку також було запрошено, спеціально залишать порожній стілець з її фотографією за гратами «Україні – Волю», повідомляє прес-служба «Батьківщини».

На сьогоднішній день лідер опозиції перебуває за гратами вже більше чотирьох місяців.

Планується, що Конгрес ЄНП прийме Резолюцію по Україні.

Як відомо, 6-8 листопада Євгенія Карр, донька лідера опозиції Юлії Тимошенко, разом із заступником голови партії «Батьківщина» Григорієм Немирєю, які представляють офіційну делегацію партії «Батьківщина», беруть участь у Конгресі Європейської народної партії.

ЄНП є найбільшою та найвпливовішою політичною силою на європейському континенті. До її складу входять 74 партій-членів з 39 країн, 17 голів країн-членів ЄС та 6 голів країн, які не є членами ЄС, 13 членів Європейської Комісії; вона має найбільшу фракцію в Європарламенті.

До лав ЄНП входять такі провідні політики Євросоюзу, як: канцлер Німеччини Ангела Меркель, Президент Франції Ніколя Саркозі, Президент Європейської Комісії Жозе Мануель Баррозо, Президент Європейської Ради Герман ван Ромпей та Президент Європейського Парламенту Єжи Бузек.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.