Новини політики. 15 грудня. Міністр закордонних справ України Костянтин Грищенко в черговий раз підкреслює європейські перспективи України, і зазначає її унікальне геополітичне положення.

Європа не може дозволити собі відвернутися від України

Україна знаходиться в унікальному геополітичному положенні. Будучи мостом між Європою і Росією, ми також є гарантом миру і стабільності в регіоні. Ми надаємо великого значення дружнім відносинам з усіма нашими сусідами. Але ми чітко і свідомо вирішили приєднатися до Європи, незважаючи на тиск, який здійснюється з боку інших зацікавлених сторін”, – написав Грищенко у своїй статті, опублікованій у четвер у німецькій газеті Handelsblatt.

Голова українського зовнішньополітичного відомства підкреслив, що в атмосфері глобальної нестабільності і складних політичних подій, Європа не може дозволити собі відвернутися від України.

При цьому, на думку Грищенка, євроінтеграційний курс України особливо сильно потребує підтримки з боку Німеччини, яка традиційно була її другом.

“Працюючи разом, ми досягнемо сталого прогресу в наших двосторонніх відносинах, у питаннях безпеки енергопостачання та інших реформ, які в майбутньому зробить можливим підтримку Німеччиною членства України в ЄС“, – зазначив Грищенко.

Джерело: Gazeta.ua

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.