Новини спорту. 3 грудня. Євро-2012 змінив життя українців та поляків.

Мішель Платіні: Євро-2012 змінив життя українців та поляків

Переконання в цьому напередодні жеребкування фінальної частини турніру в інтерв’ю телеканалу CNN висловив президент УЄФА Мішель Платіні. Він наголосив, що це стосується не лише трьох тижнів проведення чемпіонату.

«Коли ми віддаємо Євро-2012 Україні і Польщі, ми змінюємо життя людей. Ми змінюємо життя не лише на місяць футбольного чемпіонату. Це значний стрибок у майбутнє, оскільки коли ви змінюєте комунікації, дороги, аеропорти, лікарні, коли ви робите дуже багато для того, щоб прийняти гостей з усього світу, це добре для населення», – відзначив керманич європейського футболу.

Мішель Платіні нагадав, що Польща та Україна ніколи в історії не проводили подібних масштабних подій, тому слід віддати належне зусиллям, які доклали дві країни для підготовки до чемпіонату. На його переконання, чемпіонат буде успішним. «Це важкий шлях, але наприкінці все буде добре. Україна і Польща виконали дуже багато роботи. Я впевнений, це буде чудовий турнір», – зазначив президент УЄФА.

Він також розповів, що на початку україно-польського шляху до Євро-2012 були деякі сумніви щодо своєчасного завершення приготування, оскільки мала місце економічна криза. Втім, в Україні завдяки роботі Президента та його команди нашій країні вдалося зробити неймовірне.

«Моєю роботою було приїхати та запитати: «Ви готові організувати турнір?». Врешті-решт, українці надали нам гарантії, змінився уряд, а новий президент та його команда виконали неймовірний об’єм роботи з будівництва стадіонів, доріг та аеропортів. Сьогодні я впевнений в успішності турніру і в тому, що вболівальники будуть щасливі відчути чудову атмосферу в Україні і Польщі», – підсумував Мішель Платіні.

За матеріалами ІЦ Україна 2012

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.