Новини України. 19 грудня. Європейський Союз визнає майбутні парламентські вибори в Україні тільки за умови участі в них Юлії Тимошенко, Юрія Луценка та інших політв‘язнів.

Немиря: ЄС не визнає вибори дійсними без Тимошенко

Про це сьогодні заявив заступник голови партії “Батьківщина”, колишній Віце-прем‘єр-міністр у справах європейської та міжнародної інтеграції Григорій Немиря після зустрічі з керівництвом ЄС.

“Однією з ключових умов для визнання Європейським Союзом виборів такими, що відповідають європейським стандартам, є безперешкодна участь опозиції, включно з Юлією Тимошенко та Юрієм Луценком, у цих виборах, що неможливо, коли ці лідери перебувають за гратами. Сьогодні така позиція була в черговий раз підтверджена”, – наголосив Григорій Немиря.

За його словами, підписання та ратифікацію Угоди про Асоціацію також було поставлено в залежність від виконання цих умов.

“Це дуже важливий елемент, який об’єднує усю опозицію, яка виступає за проведення чіткої межі між європейською перспективою України і червоною рискою для політичного режиму, який нехтує цією можливістю для України і всього українського народу”, – сказав Григорій Немиря.

Зустріч, у якій також взяв участь Перший заступник Голови партії “Батьківщина” Олександр Турчинов та інші члени опозиції, відбулася на запрошення європейської сторони у рамках саміту Україна – ЄС, який проходив 19 грудня у Києві.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.