Новини України. 30 грудня. ЄС хоче прозорих рішень щодо утримання колишнього прем’єр-міністра України Юлії Тимошенко, а також роз’яснень від української влади.

ЄС взяв до уваги повідомлення про те, що Тимошенко переводять у колонію в Східній Україні

Про це в Брюсселі заявив прес-секретар Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки Майкл Манн.

ЄС взяв до уваги повідомлення про те, що Тимошенко переводять у колонію в Східній Україні. Виходячи з сильної міжнародної стурбованості, яка вже існує навколо цієї справи, ми закликаємо владу забезпечити, щоб рішення щодо умов утримання пані Тимошенко приймалися прозоро та у відповідності з існуючими міжнародними стандартами”, – сказав він.

ЄС терміново чекає роз’яснень від української влади”, – сказав Манн.

Він ще раз підкреслив стурбованість з приводу ризику наявності політично-мотивованої юстиції в Україні, зазначивши, що справа Тимошенко є найбільш кричущим прикладом цього.

Прес-секретар Верховного представника ЄС з питань спільної зовнішньої політики та політики безпеки також нагадав, що ЄС вже заявляв про те, що процес проти Тимошенко не відповідав міжнародним стандартам щодо чесного прозорого та незалежного юридичного виробництва.

Як повідомлялося, сьогодні стало відомо про те, що колишній прем’єр-міністр Юлія Тимошенко була етапована із СІЗО в Качанівську жіночу колонію № 54 Харкова.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.