Новини політики. 17 грудня. Колишній перший заступник секретаря Ради національної безпеки і оборони Степан Гавриш вважає, що Європейський Союз потребує розширення для виходу з кризи.

Європейські країни якраз готові до тренда розширення - Гавриш

“Нам готові пробачити наше економічне, гуманітарне та інші відставання і нас готові психологічно сьогодні, і не тільки психологічно, а й економічно підтримати для того, щоб розширити Європейський Союз. Це один із сучасних трендів, коли вихід з європейської кризи можливий шляхом розширення, на цьому наполягають світові експерти”, – повідомив Гавриш.

За його словами, на даний момент мова йде про можливість приєднання до Євросоюзу не тільки України, а й Туреччини, і навіть Росії, проте до такого кроку не готові правлячі еліти цих країн.

“Європейські країни якраз готові до цього, до тренда розширення, не сумнівайтеся в цьому”, – підкреслив екс-перший заступник секретаря РНБО.

Гавриш зазначив, що одним із шляхів виходу з ситуації, в ЄС ситуації є розширення ринків споживання і економічних ресурсів, для чого потрібно приєднання до нього нових членів.

За матеріалами Подробности

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.