Новини політики. 26 грудня. Європейський Союз не хоче “відпускати Україну” для того, щоб не посилювати вплив Росії, вважає голова Верховної Ради Володимир Литвин.

Володимир Литвин
Ми думаємо: "Як домовитися з ЄС, не образивши при цьому Росію?"

“Для всіх очевидним остаточно стало, що ніяких просувань по формалізації наших відносин з Євросоюзом не буде до завершення виборів, – сказав голова Верховної Ради Литвин, повідомляє Сегодня.

Спікер підкреслив: “Можна скільки завгодно говорити про технічне звіряння, про парафування. Але все це технічні моменти. На першому місці стоїть підписання та ратифікація (угоди про асоціацію Україна-ЄС)”.

“Особисто в мене складається таке враження, що Європейський Союз не хоче нас остаточно відпустити для того, щоб таким чином – як вони думають – не посилювати Росію. А ми думаємо: “Як домовитися з Європейським Союзом, не образивши при цьому Росію?”, – вважає спікер.

У той же час Литвин зауважив, що при цьому далеко не все може обмежитися жовтнем 2012 року, коли будуть проведені парламентські вибори в Україні.

“Якщо почитати резолюції, що приймалися з приводу майбутніх виборів, у них чітко зафіксовано, наприклад, в документі Європейської народної партії, що вибори ніколи не будуть визнані чесними, якщо у політичному житті вже зараз не будуть брати участь і в майбутньому лідери опозиції, які знаходяться в ув’язненні“, – нагадав спікер.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.