Новини України. 3 грудня. Плату за участь в акції Яценюк пропонує брати в офісі Партії регіонів.

Яценюк хоче бачити владу ввід Бога

На Михайлівській площі в Києві на мітинг “Україна проти Януковича”, організований партією “Фронт змін”, зібралися близько 4-5 тис. осіб. Раніше на участь у мітингу було заявлено 10 тис. осіб.

Разом з Арсенієм Яценюком зі сцени виступив Олександр Турчинов, який заявив, що Донбас стане могилою нинішньої влади.

“Фронт змін” скаржиться, що невідомі пропонували від імені партії гроші за участь у сьогоднішньому мітингу. Яценюк порадив звертатися за грошима в офіс Партії регіонів.

Люди, які зібралися на Михайлівській площі, вимагають відставки президента. Акція почалася з виконання гімну України. Потім перед присутніми виступив лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк.

“Нинішня влада перестала називатися владою. Забудьте слово” влада” стосовно то Януковича, Азарова і Партії регіонів. Влада йде від Бога, а це – режим”, – заявив він.

Разом з Яценюком на сцену піднялися представники БЮТ – заступник голови “Батьківщини” Олександр Турчинов і Володимир Яворівський.

Турчинов заявив, що навіть на Донбасі, який більше за всіх підтримував нинішню владу, “чорнобильці з вилами йдуть проти влади”. “Тепер Донбас стає їх могилою, де вони будуть закопані”, – заявив він.

Рух транспорту поряд із Михайлівською площею не перекривався. За порядком стежить дуже мало міліції.

У партії “Фронт змін” впевнені, що їхню акцію ніхто не розганятиме, оскільки Михайлівська площа розташована між готелями “Інтерконтиненталь” і “Хайятт”, де оселилися міжнародні VIP-делегації – учасники жеребкування УЄФА.

“Фронт змін” повідомляє, що зібрав 900 тис. підписів за відставку Віктора Януковича. Сьогодні після мітингу на Михайлівській площі депутати мають намір піти до Адміністрації Президента і передати листи з підписами.

Раніше в партії скаржилися, що по Києву і в інтернеті розвішуються оголошення, згідно з якими за участь у мітингу на Михайлівській площі платять 130 грн. Однак Арсеній Яценюк заявив, що нікому не платить за участь в акції.

“За 130 гривнями потрібно йти або на Липську в офіс Партії регіонів, де виготовляли ці брудні листівки, або до Адміністрації Президента – там можна буде взяти гроші”, – порадив Яценюк.

Нагадаємо, що Яценюк не проти об’єднання з партією Юлії Тимошенко “Батьківщина”.

Джерело tochka.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.