Новини політики. 3 грудня. Сьогодні у Києві під час акції “Україна проти Януковича” лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк пояснив, що цей протест спрямований “не проти особистостей, а проти принципів”.

Яценюк закликає забути слово "влада" по відношенню до Януковича і Азарова

“Наш ворог – це жадоба до влади, жадоба до грошей, це страх, це зневіра. І все це сконцентровано у цьому режимі”, – заявив лідер “Фронту змін”. Також він подякував усім, хто прийшов або приїхав до Києва на мітинг і поставив свій підпис під гаслом “Україна проти Януковича”.

“Це українець, який встав з колін і сказав президенту: “Ви не заберете мою роботу, мою зарплату, мою пенсію. Ви не відберете у моїх дітей право на навчання, освіту і роботу. Ви не відберете у мене майбутнє. Тому що я громадянин України, я керую в цій країні, а вас – найняли. І якщо ви не справляєтесь, ви підете геть. І Янукович піде геть”, – заявив Арсеній Яценюк.

“Нинішня влада перестала називатись владою. Забудьте слово “влада” по відношенню до Януковича, Азарова та Партії регіонів. Влада йде від Бога, а це – режим”, – підкреслив він.

“Наше завдання – парламентська кампанія. Те, що сьогодні на цій сцені знаходяться наші політичні партнери, свідчить, що ми разом! Опозиція зробила висновки. Ми йдемо єдиним фронтом по мажоритарним округам”, – додав Арсеній Яценюк.

Резолюцію мітингу зачитав член політради партії “Фронт Змін” Андрій Пишний.

У ній наголошується, що під час всеукраїнської акції “Україна проти Януковича” було зібрано понад один мільйон підписів українців.

Раніше повідомлялося, що проведенню акції “Україна проти Януковича” завадили активістки руху FEMEN.