Новини політики. 3 грудня. Сьогодні у Києві під час акції “Україна проти Януковича” лідер “Фронту змін” Арсеній Яценюк пояснив, що цей протест спрямований “не проти особистостей, а проти принципів”.

Яценюк закликає забути слово "влада" по відношенню до Януковича і Азарова

“Наш ворог – це жадоба до влади, жадоба до грошей, це страх, це зневіра. І все це сконцентровано у цьому режимі”, – заявив лідер “Фронту змін”. Також він подякував усім, хто прийшов або приїхав до Києва на мітинг і поставив свій підпис під гаслом “Україна проти Януковича”.

“Це українець, який встав з колін і сказав президенту: “Ви не заберете мою роботу, мою зарплату, мою пенсію. Ви не відберете у моїх дітей право на навчання, освіту і роботу. Ви не відберете у мене майбутнє. Тому що я громадянин України, я керую в цій країні, а вас – найняли. І якщо ви не справляєтесь, ви підете геть. І Янукович піде геть”, – заявив Арсеній Яценюк.

“Нинішня влада перестала називатись владою. Забудьте слово “влада” по відношенню до Януковича, Азарова та Партії регіонів. Влада йде від Бога, а це – режим”, – підкреслив він.

“Наше завдання – парламентська кампанія. Те, що сьогодні на цій сцені знаходяться наші політичні партнери, свідчить, що ми разом! Опозиція зробила висновки. Ми йдемо єдиним фронтом по мажоритарним округам”, – додав Арсеній Яценюк.

Резолюцію мітингу зачитав член політради партії “Фронт Змін” Андрій Пишний.

У ній наголошується, що під час всеукраїнської акції “Україна проти Януковича” було зібрано понад один мільйон підписів українців.

Раніше повідомлялося, що проведенню акції “Україна проти Януковича” завадили активістки руху FEMEN.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.