Новини України. 19 грудня. Фото. Україна та Європейський Союз підтвердили свої наміри прискорити підготовку тексту Угоди про асоціацію до парафування.

Янукович не підписав Угоди про Асоціацію

“Хочу підтвердити наміри обох сторін щодо прискореної підготовки тексту Угоди до парафування”, – сказав Президент України Віктор Янукович на прес-конференції за результатами Саміту Україна – Європейський Союз, передає прес-служба глави держави.

Глава держави додав, що переговорні команди досягли порозуміння щодо повного тексту Угоди про асоціацію, та звернув увагу на значну особисту роль Германа Ван Ромпея і Жозе Мануеля Баррозу в успішності цього процесу.

Янукович подякував Головам Європейської Ради та Єврокомісії “за відверту та конструктивну дискусію”, що відбулася у рамках П’ятнадцятого саміту Україна – ЄС.

“Головні переговірники досягли спільного розуміння щодо повного тексту Угоди про асоціацію, яка визначить майбутню договірно-правову основу відносин Україна – ЄС. Наразі відкритий шлях для технічної підготовки остаточної консолідованої версії Угоди, в тому числі в частині глибокої та всеохоплюючої зони вільної торгівлі, з метою її якнайскорішого парафування”, – йдеться в спільній заяві саміту Україна-ЄС.

NewsMarket, фото прес-служби Президента України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.