Новини України. 26 грудня. Ефективна реалізація державної програми «Доступне житло» є важливою умовою для успішної самореалізації громадян, насамперед молоді, в Україні.

Янукович турбується про злагоду українців

Про це сказав Президент України Віктор Янукович в інтерв’ю програмі «Вечори з Віталієм Коротичем», повідомляє Цензор.НЕТ.

Сьогодні, зазначив Президент, влада повинна зробити все, щоб забезпечити громадянам мотивації для життя і роботи у своїй державі.

«Треба створювати всі умови, щоб у людей була можливість працевлаштуватися. А для цього потрібно житло, потрібна гідна заробітна плата», – зазначив Янукович. Програма «Доступне житло» – одна з найважливіших у цьому контексті, зазначив він.

«Ця програма передбачає, що ми повинні за короткий період часу – за п’ять, максимум десять років, побудувати велику кількість житла. Є така мета. Така програма вже практично підготовлена», – підкреслив Президент.

«Ми суттєво вивчили цю проблему. І я знаю, що це буде впливати і на зростання економіки, і на народжуваність. Мова йде про комплексне питанні… І це буде величезна справа для людей і для молоді», – зазначив глава держави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.