Новини України. 5 грудня. Президентську булаву виборці готові віддати або Януковичу (11,8%), або Тимошенко (9,6%), або Яценюку (8%). Всі інші не дотягують навіть до 5%.

У нашого народу нічого не змінюється

Якби вибори президента України проводилися найближчої неділі, найбільше шансів на перемогу було б у чинного глави держави Віктора Януковича (11,8%). Такі дані опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), повідомляє ЛігаБізнесІнформ.

Згідно з даними інституту, за Юлію Тимошенко готові проголосувати 9,6% респондентів, готових прийти на вибори. За екс-прем’єром з невеликим відставанням слідує  Арсеній Яценюк – 8%. Далі – Петро Симоненко (3,9%), Віталій Кличко (3,7%) і Сергій Тігіпко (3,1%). Всі інші кандидати набрали б менше 3%.

Проти всіх готові проголосувати 18,9%. Ще 14,2% не взяли б участі в голосованіі. 19, 2% не змогли відповісти.

У КМІС підкреслюють, що за останні чотири місяці підтримка президента Януковича зменшилася майже на п’яту частину (з 15% у червні до 12% в листопаді). Підтримка Тимошенко і Яценюка практично не змінилася.

Опитування проводилося 4-15 листопада 2011 методом інтерв’ю. В ході дослідження опитано 2037 респондентів старше 18 років у різних регіонах країни. Статистична похибка не перевищує 3,3% для показників близьких до 50%, 2,8% – для показників близьких до 25%, 2% – для показників близьких до 10% і 1,4% – для показників близьких до 5%.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.