Новини України. 8 грудня. Партія “Батьківщина” має намір зосередити свою роботу поза стінами парламента.

Сергій Соболєв

Це підтвердив депутат фракції “БЮТ – Батьківщина” Сергій Соболєв в ефірі “5 каналу” в суботу, повідомляє Цензор.НЕТ.

“Без сумніву, на жаль, сьогодні парламент перетворився в підрозділ адміністрації президента і тупо друкує все те, що мав би робити як альтернативу. Все це зараз підтримується, як кроки адміністрації президента”, – вважає він. Депутат зазначив, що парламентська більшість не здатна на діалог з опозицією.

“Ми в цьому переконалися давно. Єдине, що у нас була хоч якась надія, що в питаннях, які становлять небезпеку для держави, більшість зрозуміє, що потрібно йти хоч на якийсь діалог з опозицією. Ми зрозуміли, що вони на це не здатні”, – сказав Соболєв.

“Саме тому, сьогодні у нас абсолютно інша стратегія. Ця стратегія, що з цим режимом можна боротися законними, конституційними методами, але вже не в стінах парламенту. І ми це будемо робити, і ми це робимо вже”, – зазначив депутат.

Соболєв висловив упевненість, що “на цей режим чекає те, що чекало на режими північної Африки, і Януковича, як диктатора, очікує доля диктаторів північної Африки”.

Він також зазначив, що опозиція не чекає парафування Угоди про асоціацію Україна – ЄС під час саміту 19 грудня в Києві.

“Сталося так, що фактично за останній рік Віктор Янукович примудрився провалити обидва вектори – і європейський і взаємин з Російською Федерацією. Це вже очевидно”, – сказав Соболєв.

Янукович практично повністю провалює цей саміт (саміт Україна-ЄС у Києві)“, – вважає він. Депутат зазначив, що з дипломатичних джерел стало зрозуміло, що на саміті в Києві буде зроблено тільки політична заява.

“Ніякого іншого дійства ми не побачимо”, – наголосив Соболєв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.