Новини політики. 26 грудня. Народний депутат Тарас Чорновіл розповів, що Президент України Віктор Янукович був отруєний, коли перебував ще на посту губернатора Донецької області.

Янукович завжди ставився до свого харчування з особливою обережністю

Про це він сказав в інтерв’ю Обкому, датоване ще 2010 роком, проте раніше воно не публікувалося, повідомляє Сегодня.

“Коли він був губернатором, його хотіли вбити. Я відразу скажу, що я не можу це ні перевірити, ні спростувати, – але він говорив, що його тоді дуже жорстоко отруїли, і температура у нього була вже далеко за 40, і він вже відчував, що вмирає, коли якийсь лікар, якому він особливо вірив, його тоді відкачав. Робили промивання крові, були ще якісь способи – але його тоді врятували. І після того цей спогад у нього завжди існував”, – стверджує Чорновіл.

Саме тому, за словами депутата, Янукович завжди ставився до свого харчування з особливою обережністю. У готелі в Швеції, на відміну від всіх постояльців, він відмовився пити воду з-під крана, побажавши бутильовану Evian.

“У готелі не було Evian і взагалі, в принципі, ніякої бутильованої води не було. Довго і нудно шукали – і таки десь знайшли пару пляшок. І вже на наступний сніданок цей Evian був привезений – очевидно охороною – в достатній кількості”, – зазначив Чорновіл.

Разом з тим, він підкреслив, що Януковича в поїздках завжди супроводжують один або два офіціанти, які готують персонально для Президента.

“У ресторані готують їжу, всім подають пиво, якісь відбивні, смажену курку… у Януковича, як правило, це було досить дієтично: якесь відварне м’ясо, ще щось. Але йому завжди підносили їжу свої офіціанти, і їв він завжди окремо і завжди інше. А якщо якась їжа була загальна, то, я думаю, все перед тим ретельно перевірялося”, – додав Чорновіл.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.