Новини України. 1 грудня. Президент Віктор Янукович ветував закон “Про внесення змін до статті 6 Житлового кодексу Української РСР щодо визначення житлової та загальної площі об’єкта житлової нерухомості”.

Янукович вважає неприпустимим підняття комунальних

Про це повідомляється на офіційному сайті гаранта.

Янукович пояснив таке рішення тим, що “вважає неприпустимим сьогодні будь-яке збільшення квартплат та впевнений, що оподаткування квартир, балконів, лоджій має відповідати принципу соціальної справедливості”.

“Закон закріплює підходи, за яких багатші верстви населення опиняються у привілейованому стані. Незважаючи на те, що загальна площа нерухомості, яка знаходиться у володінні таких громадян, може бути у рази більшою, ніж та, якою володіють незаможні громадяни, площа, з якої сплачується податок, може майже не відрізнятися”, – зазначається у повідомленні.

Як відомо, вказаний закон Верховна Рада прийняла 17 листопада, врахувавши пропозицію президента щодо підвищення коефіцієнту розрахунку податків на балкони та тераси, засклені лоджії, веранди й холодні комори.

Попередню версію документа президент ветував 25 жовтня. Причиною цього він називав те, що закон передбачав заборону надання в житлових будинках приміщень для потреб виробничого характеру.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.