Новини України. 9 грудня. Президент України Віктор Янукович заявив на відкритті конференції “Invest Conference in Kyiv 2011”, що в державній власності має залишитися лише обмежений перелік підприємств.

Янукович розпродатсть фабрики

“У державній власності має залишитися обмежений перелік підприємств, які забезпечать виконання державою своїх функцій і гарантують державну національну безпеку”, – заявив Янукович.

Він також зазначив, що інші підприємства повинні бути приватизовані.

“З одного боку, це дасть можливість залучити недержавні інвестиції для їх модернізації, а з іншого заощадити бюджетні витрати на датування галузей економіки і заощадити вивільнені кошти на гуманітарний розвиток”, – пояснив президент.

Також, за словами Януковича, цей процес має бути завершений до 2014 року, а нова редакція державної програми приватизації та зміни до приватизаційного законодавства найближчим часом будуть розглянуті в парламенті.

“Оновлене законодавство буде надійною основою для завершення процесу широкомасштабної приватизації”, – заявив Янукович.

“Вважаю, що залучення інвесторів до приватизації має здійснюватися при дотриманні ключових умов. По-перше, обізнаності про об’єкти, які готуються до приватизації. По-друге, це надання гарантій власникам приватизованих об’єктів виняткових умов, невиконання яких державою є підставою для розірвання договору купівлі з ініціативи держави та повернення об’єкта у державну власність лише на законодавчому рівні”, – підкреслив Янукович.

Джерело Дело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.