Новини України. 15 грудня. Зараз Тимошенко міститься в палаті медико-санітарної частини Київського СІЗО, обладнаній сучасними меблями і побутовою технікою.

Тимошенко, виявляється, у камері жилося непогано

Державна пенітенціарна служба України (ДПСУ) опублікувала на своєму офіційному порталі фото камери N242 Київського СІЗО, в якій деякий час містилася екс-прем’єр Юлія Тимошенко. Як видно на фото, це сучасна камера з хорошими меблями і побутовою технікою, повідомляє ЛIГАБiзнесIнформ.

При цьому помічник голови ДПСУ Ігор Андрушко зазначив, що останнім часом ЗМІ відверто спотворюють інформацію про утримання Тимошенко в СІЗО.

“З метою достовірного і об’єктивного інформування суспільства про умови утримання Тимошенко в Київському СІЗО я офіційно заявляю, що зараз Тимошенко міститься в палаті медико-санітарної частини Київського СІЗО. Санітарно-побутові умови в цій палаті задовільні і відповідають встановленим нормам національного законодавства та вимогам міжнародних документів. Зокрема, ця палата обладнана відповідними сучасними ліжками, приліжковими меблями, сучасним телевізором, чайним сервізом, приміщення добре освітлюється, провітрюється, є холодна і гаряча вода, у робочому стані душова кабіна, сантехнічне обладнання, кондиціонер”, – додав він.

У камері N242, в якій раніше містилася Тимошенко, дійсно проводилися ремонтні роботи, зокрема, були замінені вікна й радіатори опалення. “Зараз у цій камері також належні санітарно-побутові умови. Безпосередньо це приміщення загальною площею більше 16 кв.м обладнано душовою кабіною, сучасним сантехнічним обладнанням, меблями, телевізором, холодильником і кондиціонером”, – сказав він.

Додатково Андрушко повідомив, що ремонти в СІЗО – один із пріоритетних напрямів діяльності ДПСУ.

“Звертаючись до представників ЗМІ та інтернет-видань від себе особисто та від імені керівництва ДПСУ закликаю у своїй роботі використовувати офіційну, достовірну інформацію для об’єктивного інформування суспільства про події в державі”, – підсумував Андрушко.

Нагадаємо, раніше народний депутат Володимир Ар’єв розповів, що жіночий корпус в Лук’янівському СІЗО використовується лише як “показуха”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.