Новини України. 14 грудня. Захисник екс-прем’єр-міністра Микола Сірий вважає, що у разі примусового доставлення Юлії Тимошенко до суду владі доведеться нести відповідальність.

Микола Сірий: владі прийдеться відповідати за силове доставлення Тимошенко до суду

“За пряму вказівку щодо силового доставлення Юлії Тимошенко до суду доведеться відповідати, тому що з юридичною простотою буде доведено, що це є катуванням. Тобто хвору людину везти в автозаку в тому стані і положенні, яке забезпечує автозак, в чистому вигляді – катування. І з юридичної точки зору довести це надзвичайно просто. І той, хто дасть таке розпорядження, буде нести відповідальність”, – сказав Микола Сірий сьогодні журналістам під час перерви у судовому засіданні.

Суд в даний момент пішов у нарадчу кімнату вирішувати питання щодо зміни запобіжного заходу щодо Тимошенко.

Водночас захисник екс-прем’єра припустив, що влада побоїться давати пряму вказівку суду на примусове доставлення Юлії Тимошенко на судове засідання з розгляду її скарги.

“Цікавість будь-якої влади, яка виходить за конституційні межі, полягає в тому, що влада не дає такі прямі вказівки про силовий привід, але допускає можливість такого силового приводу”, – наголосив він.

Микола Сірий підкреслив, що суд повинен звільнити Юлію Тимошенко з-під варти та надати їй можливість пройти курс лікування.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.