Новини політики. 17 грудня. Чемпіон світу з боксу за версією WBC, лідер партії УДАР Віталій Кличко заявляє про готовність завершити кар’єру боксера заради політичної діяльності в Україні.

Віталій Кличко УДАР
Кличко хоче покинути спорт заради майбутного України

Про це повідомляє прес-служба партії, інформує ЛIГАБiзнесIнформ.

“Це великий виклик – побудувати європейське суспільство до демократичних стандартів в Україні. Але я знаю, що той, хто не бореться, – не виграє. І якщо потрібно завершити спортивну кар’єру заради того, щоб виграти бій за майбутнє України, я готовий до цього кроку”, – сказав Кличко британській газеті Financial Times.

“Люди поки що більше знають мене як боксера. Але скажіть, в якій школі вчать на політика? Кожен, хто має щире бажання робити добро для свого народу та рідної країни, може і повинен йти в політику”, – зазначив політик.

Кличко підкреслив, що збирається сконцентрувати зусилля на реалізації євроінтеграційних прагнень України. “Українські політики багато говорять про європейські цінності, але живуть зовсім за іншими правилами. Я прожив багато часу в Європі і США і на собі відчув, якими мають бути стандарти життя в цивілізованій країні. Мої співвітчизники теж заслуговують гідного життя”, – сказав він.

“Сьогодні я в політиці, тому що розумію – в України є величезний потенціал, який не використовується через схильність нинішніх політиків до кумівства і корупційних дій. Замість цього нам потрібно створювати країну життєздатної демократії, де б кожен громадянин мав можливість реалізуватися”, – заявив Кличко.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.