Новини науки. 9 грудня. Чоловік, що вступає у випадковий зв’язок з жінкою, до якої він не має особливих почуттів, не вважає себе зобов’язаним піклуватися про її задоволення. Саме тому секс на «одну ніч» часто розчаровує жінок.

Жінкам хочеться більше впевненості і почуттів

Відповідно до досліджень, жінці досить важко домогтися орального сексу від партнера, з яким у неї немає стабільних відносин. Зазвичай чоловіки задовольняють жінку таким чином, лише якщо давно з нею зустрічаються або перебувають у законному шлюбі, у той час як оральний секс у виконанні жінки очікується будь-яким чоловіком за будь-яких обставин.

Той факт, що жінки частіше доставляють чоловікові оральне задоволення, ніж отримують його, пояснює, чому лише третина жінок досягають оргазму під час випадкового сексу. Більшості жінок для досягнення піку задоволення необхідна пряма стимуляція клітора, а оральний секс – один з найпоширеніших способів доставити жінці задоволення.

У той час, як чоловік чекає від жінки всього і відразу, сором не дозволяє жінці вимагати від свого партнера гри на рівних, що призводить до незадоволеності і розчарувань. У цілому, культурні традиції привели до того, що для жінки, на відміну від чоловіка, отримання задоволення від сексу є очікуваним лише в стабільних відносинах.

Джерело ЗдравоЕ 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.