Новини здоров’я. 14 грудня. Для того, щоб визначити, бреше людина, чи каже правду, достатньо 20 секунд!

Головне - уважно спостерігати за поведінкою і реакціями людини

Головне – уважно спостерігати за його поведінкою і реакціями, вважають психологи.

Чи ви маєте справу з продавцем, новим колегою або потенційним партнером, ви можете визначити, чи варто йому довіряти, якщо будете знати, які особливості його поведінки попереджають про те, що він говорить неправду.

По-перше, про те, що людина щось приховує, каже його непослідовна поведінка. «Якщо зазвичай людина веде себе спокійно, однак раптово починає жестикулювати, або навпаки, такі зміни в поведінці є явним сигналом», – пояснюють психологи. Те ж стосується мови: якщо в нормі людина говорить гладко, але раптово починає плутатися, слід насторожитися. Будь-які відхилення від нормальної поведінки говорять про брехню.

Застиглий погляд – ще один привід для обережності. «Коли люди розмірковують про щось, їх погляд, як правило, блукає. Проте якщо людина постійно дивиться вам в очі, це означає, що він вас або не слухає, або навмисно намагається завоювати вашу довіру, а це говорить про нещирість», – відзначають експерти.

Якщо ваш співрозмовник постійно намагається прикрити рот, кашляючи, чхаючи або прочищаючи горло, можливо, він намагається щось приховати. Про це ж говорять опущені плечі і згорблена поза, яка вказує на небажання людини відкривати свої думки і почуття.

Зазвичай посмішка змінює все обличчя: очі загоряються, щоки і брови піднімаються разом з куточками рота. Для того, щоб природна посмішка зникла з обличчя, потрібно кілька секунд. Якщо ж людина посміхається раптово і швидко, це говорить про те, що його усмішка не натуральна.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.