Новини здоров’я. 27 грудня. Вихлопні гази автомобілів з дизельним двигуном і домашній пил здатні викликати запалення дихальних шляхів і астму.

Під впливом автомобільних газів у дітей частіше розвивається астма

До такого висновку прийшли вчені з США.

Численні фактори, такі як вірусні інфекції, домашні та вуличні алергени і вихлопні гази викликають розвиток астми в дитинстві і прогресування захворювання у дорослому віці.

Навколишнє середовище чинить серйозний вплив на розвиток і зростання дихальних шляхів і легенів, і особливо це стосується вихлопних газів автомобілів. Під впливом автомобільних газів у дітей частіше розвивається астма та інфекційні захворювання дихальних шляхів.

При дії домашнього пилу, а також вихлопних газів дизельних автомобілів, у дітей підвищується виробництво слизу в дихальних шляхах, а також оксидативний стрес і рівень маркерів запалення.

«Ми хочемо підкреслити, що вологе прибирання будинку допомагає уникнути впливу деяких алергенів на організм, в той час як зіткнення з вихлопними газами обійти неможливо, особливо, в міських умовах», – відзначають вчені з Бостонського університету.

За матеріалами zdravoe

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.