Новини України. 29 грудня. Відвідувач кафе розстріляв з травматичного пістолета працівника Державної служби охорони у Вінниці.

Відвідувач кафе стріляв з травматичної зброї по охоронцях

У Вінниці близько шостої години ранку група затримання ДСО виїхала на спрацювання охоронної сигналізації по вулиці Хмельницьке шосе, повідомляє прес-служба ДСО.

Міліціонери прибули до місцевого кафе, звідки їм на зустріч уже поспішав адміністратор закладу. Як з’ясувалося згодом, цієї ночі тут було чимало відпочиваючих. Коли більшість відвідувачів вже пішли, то працівники закладу оголосили, що кафе буде зачинятися. Така новина не сподобалася одному із завсідників, розповідають в держслужбі охорони.

Той почав голосно обурюватися і заважати роботі працівників кафе. Зрозумівши, що випровадити мирно відвідувача не вдасться, адміністратор закладу натиснув тривожну кнопку.

Тим часом неспокійного клієнта намагався приборкати охоронець закладу: спочатку зробив відвідувачу кілька зауважень, а коли той не на жарт розійшовся – намагався вивести з приміщення. Аж раптом молодик вихопив з кишені якийсь предмет, схожий на пістолет і, направивши його на охоронця, тричі… вистрілив. Міліціонери, які саме прибули на місце події, миттю затримали неврівноваженого чолов’ягу. На щастя кулі, якими стріляв зловмисник, були гумовими, тому охоронець закладу відбувся лише кількома забоями та синцями, повідомляють в прес-служба ДСО.

Затриманого, 30-річного вінничанина, доставили до чергової частини найближчого міськвідділу міліції для з’ясування усіх обставин події та прийняття відповідного процесуального рішення.

NewsMarket

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.