Новини світу. 23 грудня. 15-річна дівчинка-підліток з’явилася в рідному місті в Індонезії через 7 років після того, як її віднесло гігантською хвилею прямо з обіймів матері.

Дівчинку віднесло гігантською хвилею прямо з обіймів матері

15-річна дівчинка на ім’я Ваті об’явилася в місті Меулабо в провінції Асех в Індонезії в середу, 21 грудня. Власники місцевого кафе звернули увагу на юну незнайомку, що самотньо сиділа за столиком, і вирішили розпитати її.

Дівчинка зізналася, що лише недавано втекла з сусіднього міста, де її примушували жебракувати, і тепер вона шукає рідних.

Єдине ім’я, яке Ваті змогла згадати, було ім’я її дідуся Ібрагіма. Відвідувачі кафе допомогли втікачці відшукати родича, який в свою чергу відвів дівчинку до батьків.

Мати Ваті упізнала доньку по маленькому шраму на лікті і по родимці на стегні. Щаслива жінка розповіла, що рівно 7 років тому, коли на Індонезію обрушилося цунамі, стихія буквально вирвала її дочку у неї з рук.

Дві сестри Ваті були врятовані, проте 8-річна дівчинка пропала без вісті.

Індонезія виявилася в числі країн, які серйозно постраждали під час потужного землетрусу в Тихому океані і наступного цунамі, що розорив Південно-Східну Азію в 2004 році. Загалом тоді загинуло більше 230 000 чоловік.

За матеріалами lifenews

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.