Новини світу. 11 грудня. Приватні підприємці хочуть перебудувати списаний трамвай Віденської лінії у вагон-ресторан разом з міні-кухнею, туалетом і раковиною.

Вагон-ресторан може з'явитися на вулицях Відня вже в середині наступного року

Автори проекту в даний час знаходяться у пошуку інвесторів. Якщо найближчим часом авторам проекту вдасться знайти зацікавлених людей, готових фінансувати проект, то вагон-ресторан може з’явитися на вулицях Відня вже в середині наступного року, вважає співзасновник проекту Вальтер Пригль.

«Ми потребуємо інвестицій у розмірі 1,3 млн євро, щоб покрити витрати на ремонт трамвая і витрати по експлуатації на перший рік», – йдеться в заяві авторів проекту.
Проїхатися і поїсти в трамваї можна буде за 80 євро. У цю суму виходить вартість двогодинної поїздки, кількох страв і пляшки вина.

Готуватимуть страви безпосередньо всередині салону, на маленькій бортовий кухні. Щоб продукти не падали під час руху, в трамваї будуть встановлені спеціальні амортизатори. Страви відвідувачі незвичайного ресторану повинні будуть вибирати заздалегідь, при замовленні столика.

Ресторан буде розрахований на 34 людини, які повинні будуть розміститися за двомісними та чотиримісними столиками. Маршрут трамваю проходитиме повз велику кількість пам’яток – наприклад, повз Палац Шенбрунн і великий парк Пратер.

Якщо проект буде реалізований успішно, його автори мають намір запустити на вулиці ще два таких трамвая. Ресторан буде орієнтований на туристів, бізнесменів, які приїжджають в місто на конференції, і любителів незвичайних ресторанів.

За матеріалами euromag

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.