Новини технологій. 2 грудня. Компанія Google оголосила про запуск низки нововведень на своєму відеосервісі YouTube.

На YouTube був запущений новий інтерфейс головної сторінки

Вони стосуються головної сторінки, дизайну каналів і самого сайту.

Так, на сервісі був запущений новий інтерфейс головної сторінки. «Ми спростили пошук по каналах і систему передплати, щоб вам було легше знайти все найкраще. Тепер ви можете створити власну, настроювану стрічку каналів, що цікавлять вас, в лівій частині головної сторінки. Створіть новий акаунт або увійдіть у вже існуючий, і переглядайте рекомендовані канали та налаштовуйте розташування відео на головній сторінці під себе.

Ви також можете інтегрувати свій аккаунт YouTube з Google + і Facebook і дізнатися, якими відео діляться ваші друзі. Новий фід на головній сторінці, який ми запустили раніше цього року, тепер знаходиться посередині екрану. Перемикатися між фідами просто – достатньо натиснути на інші канали з лівого боку екрану», – йдеться в повідомленні компанії.

Також канали на YouTube стали простіші, додалися нові можливості персоналізації. Перш за все, пошук потрібних відео став більш простим і зрозумілим. Різні користувачі розміщують ролики по-різному – хтось додає одне відео в тиждень, а у кого-то їх тисячі. Розробники створили нові шаблони для каналів, «зручні як для власників самих каналів, так і для користувачів, що переглядають їх».

Спеціально для запуску оновленої головної сторінки та дизайну каналів було підготовлено свіже кольорове оформлення всього сайту.

ВІДЕО

За матеріалами proit

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.