Новини науки. 29 грудня. Вчені дійшли висновку, що важкі сумки, які іноді доводиться тягнути дівчатам з магазину, можуть не найкращим чином позначитися на їх здоров’ї – страждає не тільки фізичне благополуччя, а й психологічне.

шопінг -покупки
Важкі пакети і сумки можуть підвищити рівень стресу

Експерти стверджують, що представниці прекрасної статі ризикують зійти з розуму. Важкі пакети і сумки можуть підвищити рівень стресу. Дослідження показали, що легкі об’єкти, які несе дама, навпаки, допомагають їй у прийнятті тих чи інших рішень.

Був проведений експеримент, в якому взяли участь, як жінки, так і чоловіки різного віку. Одним дали в руки важкі пакети і попросили пройти певну відстань, інші ж залишилися з порожніми руками. Результати показали, що важкі об’єкти, які довелося нести людям, уповільнили швидкість їх реакції при відповіді на поставлене запитання.

Провідний дослідник Мен Чжан говорить, що підтримує висновки, зроблені іншими дослідниками. Вони припускають, що фізична вага в різній мірі впливає на так звану психологічну вагу.

Негативний психологічний вплив було усунуто, коли учасникам експерименту, які несли важкі вантажі, сказали думати про легкі об’єкти, такі як повітряна куля або перо. Це допомагало зосередитися на питанн і рішення приходило само собою.

Джерело  Raut.ru  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.