Новини України. 1 грудня. Раніше повідомлялося, що бійка була один на один, тепер вже повідомляється, що в бійці брало участь кілька людей, також з’явилася нова версія – професійна.

Віталій Розвадовський

Міліція перевіряє декілька версій загибелі фотокореспондента Віталія Розвадовського. Про це заявив журналістам у четвер начальник головного слідчого управління МВС Василь Фаринник.

На запитання, чому правоохоронці вирішили зупинитися на побутовій версії конфлікту, Фаринник сказав, що професійна розглядається в числі інших.

“Підозрюваний каже, що вони йшли до нього додому. Між ними виник конфлікт. У результаті якого підозрюваний, за його словами, отримав удар по голові. Деякий час він не розумів, що відбувається, а Розвадовський не знав, де він живе. Тому вони зайшли в сусідній будинок”, – сказав Фаринник.

За його словами, підозрюваний зізнався, де взяв ножа. І сказав, що викинув його, але не пам’ятає, де саме.

Правоохоронці не знайшли зброї в будинку і у дворі навколо нього.

Фаринник повідомив, що підозрюваний завдав Розвадовському один удар. Потім він нічого не пам’ятає, і де викинув ніж, теж не пам’ятає.

“Каже, що посварилися, вибачте, по дурості”, – сказав Фаринник.

Він додав, що спочатку підозрюваний говорив, що бійка була один на один.

“Тепер з’явилася інформація, що бачили ще двох або трьох осіб, і міліція зараз це перевіряє”, – сказав Фаринник.

За його словами, всі слідчі дії щодо підозрюваного відбуваються в присутності його адвоката.

Правоохоронці попередили, що на цій стадії слідства, до пред’явлення обвинувачення, допитуваний у справі може міняти свідчення. При цьому він є і підозрюваним і потерпілим одночасно через отриману травму.

Джерело Сегодня 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.