Новини України. 24 грудня. Ведучий каналу 1+1 Олег Дейнека тимчасово відсторонений від ведення програми “Гроші”.

Олег Дейнека

Про це пише сайт МедіаНяня.

Зокрема, на підсумковій прес-конференції президента України Дейнека задав запитання Януковичу, що стосується голови Хмельницької ОДА Василя Ядухи. Журналіст продемонстрував копію документа, згідно з яким Ядуха оформив на свого сина приміщення вартістю 90 грн за квадратний метр. Янукович відповів, що Генпрокуратура вже проводить перевірку діяльності губернатора.

Вчора стало відомо, що черговий сюжет про корупцію в Хмельницькій ОДА не пустили в ефір.

23 грудня редакційна група програми “Гроші” заявила про відсторонення ведучого на час службового розслідування.

Редакція спільно з юридичним відділом вирішила відкласти розробку теми до з’ясування обставин і завершення розслідування:

“Отже, редакторська група програми “Гроші” не замовляла і не планувала до новорічного ефіру ще один сюжет про Ядуха. Тому нас дуже дивує поведінка ведучого програми Олега Дейнеки, який через ЗМІ намагається продавити в ефір ще один сюжет про діяльність хмельницького губернатора. Ми переконані, що позерство і боротьба за свободу слова – зовсім різні явища “.

Дії Дейнеки, на думку редакції, викликають сумніви в його незаангажованості, тому було вирішено до завершення службового розслідування тимчасово відсторонити його від ведення програми “Гроші”.

“Хочемо запевнити – “Гроші” продовжують пильно стежити за діяльністю хмельницького губернатора, як і за іншими чиновниками, яких підозрюємо у корупції”, – відзначає редакція програми.

У свою чергу, Дейнека нічого не відомо про його відсторонення від ефіру. За його інформацією, ще один сюжет про Хмельницького готується до виходу, і наступний випуск програми вийде в звичайний час і день.

“Розслідування Генпрокуратури завершено. На даний момент здійснюється тиск на керівництво каналу, щоб цей сюжет не давати. Позиція така, що нібито немає реакції прокуратури. Рішення прокуратури є, Бойченко (керівник прес-служби Генпрокуратури) мені його особисто вручив, я розписався про те , що я отримав цей документ, як цього вимагав Пшонка, щоб показати Віктору Федоровичу, що прокуратура все нам надала”, – розповів журналіст.

“У цьому документі написано, що дочка губернатора міста Хмельницька, син заступника губернатора і дитина чиновника державного рибного господарства, які були співзасновниками фірм, які підім’яли під себе весь Хмельницьк, вийшли звідти після того, як ми про це повідомили”, – заявив Дейнека.

“На сьогодні це результативне розслідування, яке велося протягом року. У цьому розслідуванні брали участь і Генпрокуратура, і президент доклав зусиль. Тому сюжет однозначно вийде, він не може не вийти в ефір”, – прокоментував він.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.