Новини України. 15 грудня. Вдова журналіста Георгія Гонгадзе буде опротестовувати рішення суду, який не бачить підстав для кримінальної справи проти екс-президента України Леоніда Кучми.

Мирослава Гонгадзе
Мирослава Гонгадзе готова звертатися до Європейського суду

“Рішення Печерського суду про закриття справи проти Кучми не знімає підозри щодо його причетності до замовлення вбивства Георгія“, – сказала вона.

“Справа не розглядалась по суті, процес став прикладом повного ігнорування закону з боку суду. Кількість процесуальних порушень, здійснених судом, перевищила всі допустимі норми. І цим рішенням суд забив, як на мене, ще один цвях у труну українського правосуддя”, – наголосила вдова Гонгадзе.

Водночас, на її думку, “заяви Кучми про те, що він хоче розслідування справи, є справжнім блюзнірством“.

“Ті, хто прагнуть реального розслідування, не посилають своїх адвокатів на відверте порушення закону для того, щоб із технічних причин закрити справу”, – заявила Мирослава Гонгадзе.

“Ми абсолютно точно будемо оскаржувати це рішення. Це питання принципу”, – наголосила вона.

Мирославу Гонгадзе обурює, що “знущання влади над своїми громадянами стало звичною практикою для України“.

“І, оскаржуючи це рішення (щодо Кучми), я намагаюсь захистити не лише свої права і честь Георгія, я намагаюсь захистити принципи правосуддя, які, можливо, ще коли-небудь існуватимуть в Україні“, – пояснила вона.

Коментуючи слова Олександра Єльяшкевича про те, що проти Кучми почнуться судові процеси за межами України, вдова Гонгадзе сказала, що їй про це нічого не відомо.

“Якщо ми будемо оскаржувати цю справу і ми однозначно не довіряємо українському суду, ми підемо до Європейського суду, тоді ця справа буде розглядатись в Європейському суді”, – додала вона.

За матеріалами Українська правда

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.